Ewelina Smoleń

TRENER W SZKOLE TRENERÓW PROGRESS

Jestem specjalistka HR, psychologiem, absolwentką Szkoły Trenerów PROGRESS.

…Dbając o doskonalenie swoich kompetencji, tworzymy przestrzeń do rozwoju dla innych, zarażając ich pasją do tego, co robimy.

Od 4 lat realizuję się zawodowo jako specjalistka w dziale HR dbając o ścieżkę i doświadczenia Pracownika w firmie oraz współpracując z menadżerami. Specjalizuję się w rozwoju kompetencji z obszaru HR, m.in. rekrutacji, adaptacji, employer branding. Liczne staże i praktyki pozwoliły mi na naukę tworzenia i wdrażania pierwszych scenariuszy szkoleniowych. Kolejne doświadczenia w pracy zawodowej jako specjalista HR wzbudziły potrzebę dalszego rozwoju w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń ze względu na chęć wsparcia pracowników w zakresie trenowania kompetencji miękkich.

Dotychczas przeprowadzone szkolenia wiązały się głównie z tematyką HR, a przede wszystkim takimi procesami jak: rekrutacja, adaptacja pracownika, komunikacja w zespole, czy budowanie wizerunku pracodawcy. Prowadzę również warsztaty grupowe oraz konsultacje indywidualne z zakresu budowy oraz rozwoju profesjonalnego profilu indywidualnego i firmowego na LinkedIn.

Studia magisterskie – Psychologia, Uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Szkoła Trenerów PROGRESS

Ukończyłam także szkolenia: LinkedIn – Socjomania, LinkedIn class

W pracy jako specjalista HR przekonuję, że HR to nie tylko rekrutacja. To jest przede wszystkim praca z ludźmi. HR fascynuje mnie wielością możliwych obszarów działań, w których jest miejsce na wiedzę psychologiczną i do tego chcę inspirować innych. Jestem również wielbicielką wszystkiego, co daje ujście kreatywności i poszerza perspektywę – m.in. fotografii, tańca towarzyskiego oraz różnego rodzaju gier planszowych i zespołowych.